Rozloučení deváťáků se školou - předávání klíčů žákům 8. ročníků
Ve čtvrtek se rozloučili deváťáci se svými mladšími spolužáky a učiteli v rámci akce: předávání klíčů k devátému ročníku. Deváťáky na slavnostní rozloučení doprovodili prvňáčci z 1.A, 1.B a 1.C, kteří svou roli doprovodu žáků 9. ročníku vzali velice zodpovědně. Proběhlo také předání klíčů zástupcům 8.A, 8.B a 8.C k budoucímu devátému ročníku.
Na závěr se za všechny vycházející žáky rozloučili členové školního sněmu Dominik Balvín a Anna Kazdová.
Mgr. Miroslava Březinová