Kurz OSV

6. ročník - kurz OSV

Od středy 5. září do pátku 7. září 2018 se zúčastnili žáci 6. ročníků kurzu osobnostně sociálního rozvoje. Je to součást povinného vzdělávání, ve které se děti učí sebepoznání, reagují na nové nezvyklé podněty, učí se zapojovat do kolektivu, nebát se vyjádřit svůj názor, respektovat druhé.

Děti zažily a vyzkoušely si spoustu zajímavých aktivit.  Pro mnohé byl velkým zážitkem i samostatný pobyt s vrstevníky bez rodičů, včetně dvou přespání.   

Byli jsme ubytováni v krásném areálu Tělovýchovného střediska v Žinkovech, kde jsme se i stravovali. Děti vše zdárně zvládly a určitě si odvezly mnoho krásných zážitků s novými i staronovými spolužáky a seznámily se i s novými třídními učitelkami.

RYCHLÉ
INFORMACE
iconVážení rodiče
25.3.2020

Vážení rodiče, moc vám děkuji za vaši snahu a péči, kterou věnujete svým dětem v oblasti jejich přípravy do školy. Jsem ve spojení s pedagogy, s kterými se snažíme najít optimální řešení tak, aby děti pracovaly a přitom nebyly přetíženy ony ani vy. Pokud byste cokoli potřebovali, obraťte se kdykoliv na učitele vašich dětí nebo na mne. Mgr. R. Kohoutová, ředitelka školy

iconInformace k zápisu
20.3.2020

Informace k zápisu na školní rok 2020/21 v sekci Aktuality.

iconÚřední dny
20.3.2020

Upozornění! Úřední dny od 23. 3. 2020 budou pondělí a středa od 8.00 do 12. 00.

iconZájezd do Anglie
13.3.2020

Plánovaný zájezd žáků do Anglie bude v červnu zrušen a přesunut na podzim.